למה מטבח חוץ מנירוסטה?

מטבחי חוץ מנירוסטה הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית והחוץ. נוכחותם הפכו את האירוח או הפקת ערבי הברביקיו לקלים ונוחים יותר אך בשל מיקומם החיצוני נדרש לבחור בחומרי גלם עמידים ואיכותיים. מטבחי חוץ נירוסטה מהווים מענה מושלם לבעיה זו. הם עמידים בפני גשם, חום ותנאי מזג האוויר השונים, כמו כן, ניתן לנקותם בעזרת חומרי ניקוי פשוטים כך שלא תדרשו להשקיע בו מאמץ רב.

היעזרו במומחים

אצלנו תוכלו ליצור יחד עם איש מקצוע את המטבח שתמיד חלמתם עליו בכל מידה על פי שרטוטים ומגוון פתרונות יצירתיים לכל פינה. אנחנו בנירוסטה ישראל נספק לכם שירות אדיב ומקצועי החל מתכנון המטבח, לקיחת מידות בשטח, בניית שרטוט בתלת מימד ברמת המוצר המוגמר ועד להתקנת המוצרים. כלל הציודים המיוצרים במטבח החוץ (מנגל גז, מנגל פחמים, כיריים גז, פלנצ’ה, כיור, מקרר דלפקי) מיוצרים בבלעדיות אצלנו במפעל ועם התאמה מקסימלית למוצר!

אם כבר מטבח חוץ, אז רק מנירוסטה

חומר הגלם ממנו מיוצר המטבח הוא קריטי. באופן כללי עדיף לעצב מטבח גינה מנירוסטה שכן חומר זה מציע כמה וכמה יתרונות:

  • – נירוסטה משתלבת בקלות עם חומרים אחרים כמו למשל עץ.
  • – נירוסטה קלה לניקוי ולא צוברת כתמים.
  • – פלדת אל-חלד אינה מחלידה ונשמרת לאורך זמן
  • – מחיר של חומר גלם זה זול מול התחליפים.
  • – המראה של נירוסטה אסטטי, בוהק ונקי.
  • – נירוסטה עמידה בחום וניתנת למיחזור.

תחזוקה

מטבח גינה חשוף למזג האוויר באופן תדיר, בין אם לשמש חמה ולחות ובין אם לרוחות וגשמים.

אנחנו ב”נירוסטה ישראל” מייצרים מטבחי חוץ מסוג נירוסטה 304 ובעובי 1.5 מ”מ, אך שימו לב, למרות שנירוסטה הוא חומר איכותי ועמיד, הוא עדיין נמצא בחוץ וכשהוא לא נמצא בשימוש חשוב מאוד להקפיד על ניקיון משטחי העבודה, הגריל ועוד. הקדישו מחשבה לזמן ולמאמץ שיידרשו לכם על מנת לשמור על המטבח שלכם.

בנוסף למטבחי חוץ מסוג נירוסטה 304, אנו גם מייצרים מטבחי חוץ מסוג נירוסטה 316.
316, עם תוספת של מוליבדן, עמיד באופן משמעותי לסביבות קשות מאשר 304 . 316 מתאים יותר בשטחים פתוחים, בסביבות מי ים ויישומים ימיים. אנו משתמשים בסוג זה של נירוסטה בבתים אשר קרובים לים.

לסיכום, מומלץ לבחור במטבחי חוץ העשויים אך ורק מנירוסטה,
נירוסטה הוא חומר קל לניקוי ולא צובר כתמים, משתלב בקלות עם חומרים אחרים, אינו מחליד, אסטטי ועמיד בפני תנאי מזג האוויר השונים.