ארונות חימום איכותיים בייצור אישי למטבח המוסדי תוכלו למצוא אך ורק אצלנו ב”נירוסטה ישראל”.

מטבחים תעשייתיים רבים מבצעים עבודת קודש בהאכלת אנשים רבים במהלך כל יום ויום. קייטרינג בצבא או באירועים הם רק חלק מהמצבים בהם ארונות החימום נדרשים כדי לשמור על האוכל חם עד שהוא מגיע לצלחות. אי אפשר להכין כמות כזו של אוכל בלי ארונות מחוממים שישמרו על האוכל טרי וחם, וכמובן בשבת חובה שיהיה במטבח הצבאי ארון חימום לשבת.

כידוע לכולם – אחד הדברים השנואים על סועדים הוא לקבל מנה פושרת או קרירה ולהחזירה למטבח בבושת פנים. בדיוק בכדי להימנע ממצב זה הומצאו ארונות החימום אשר שומרים על האוכל חם גם לאחר שהוכן ומבטיחים כי הסועדים ובאי העסק לא יסבלו ממנות קרות. בין אם מדובר בקייטרינג, מסעדה או אולם אירועים הצורך בארונות חימום הוא אקוטי ולא ניתן לנהל עסק בלעדיו.

עגלות החימום שלנו הן העגלות הכי טובות שתמצאו. העגלות יכולות לשמש אתכם לכל שימוש שתרצו והן שומרות על החום באופן מושלם. אצלנו אתם תקבלו הדרכה פרטנית ביותר כיצד להשתמש בחוכמה בארונות, כיצד לנצל נכון את האנרגיה וכמובן שאנו נספק שירות אדיב לכל בעיה שתצוץ.

אנחנו ב”נירוסטה ישראל” מציעים לכם את כל סוגי ארונות החימום האפשריים לחוויית בישול מושלמת ללא פשרות. ניתן למצוא אצלנו את כל ארונות החימום שתרצו, גדולים, קטנים, ארון חימום לשבת, בעלי הספקים משתנים למגשים, תבניות וכל דבר שעולה על הדעת.

ארונות החימום שלנו מיוצרים מפלדה בלתי מחלידה מסוג 304 ובעובי 1.5 מ”מ, כך שתוכלו להשתמש בארון חימום לאורך שנים ארוכות ובלי כאבי ראש מיותרים.