כאשר עומדים לבצע רכישה של מקרר תעשייתי, יש לעשות מעט שיעורי בית מקדימים, ולו על מנת לקבל החלטה חכמה שתלווה אתכם לאורך זמן. אי לכך עוד לפני שמחליטים איזה גודל, חלוקה, תצורה, או סוג גימור מעדיפים, מוטב להתמקד בקטגוריית “מקרר נירוסטה תעשייתי”, וזאת כי מדובר בחומר אידאלי עבור מוצר מהותי כגון מקרר, ועל כן טוב לדעת שחברת “נירוסטה ישראל” מעמידה לרשותכם מבחר נרחב של דגמים לצד עיצובים וגדלים רבים, כך שכל לקוח יזכה להתאמה מלאה עבור שורת דגשים אישיים. היתרון המרכזי ברכישת מקרר תעשייתי אצלנו הוא שאתם יכולים לעצב ולהתאים את המקרר על פי הדרישה והמידות שלכם.

אז למה דווקא לבחור מקרר תעשייתי מנירוסטה?

לנירוסטה יש כמה יתרונות מאוד בולטים על פני חומרים אחרים:

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של הנירוסטה הוא העמידות שלה. נירוסטה יכולה לעמוד בתנאים יחסית קיצוניים ולהחזיק מעמד לאורך השנים. אם מתכות אחרות נוטות לצבור חלודה לאורך זמן, כאשר הם נחשפות לאוויר ולמים, הנירוסטה אינה נפגעת וניתן להשתמש בה זמן רב לאחר הרכישה.

כמובן שיש מספר סוגים של נירוסטה וחשוב מאוד להתייעץ עם המומחים שלנו לפני רכישת מקרר תעשייתי מנירוסטה, אם אתם מתכוונים לרכוש מקרר תעשייתי איכותי, אנו ממליצים להשתמש אך ורק בסוג נירוסטה 304 ובעובי 1.5 מ”מ.

חשוב לבחור מקרר דלפקי בהתאם לצרכים והמטרות. ישנם מקררי תצוגה מסתובבים, המתאימים למשל למאפיות וקונדיטוריות, ישנם מקררים שמתאימים למסעדות, סלטיות, סושיות וכדומה. באמצעות מקררים שוכבים ניתן להציג בר סלטים, קינוחים, עוגות והגשה של מנות מסוימות המצריכות קירור. המקררים מגיעים בנפחים משתנים בהתאם לצורך, אנחנו ב”נירוסטה ישראל” מייצרים את כל סוגי המקררים הדלפקיים על פי הדרישה של הלקוח, כך שאתם יכולים לבחור לעצמכם את האורך, הרוחב והגובה המתאימים לצרכי העסק שלכם.